Z pohodlí domova nakoupíte vše potřebné

Pro všechny ženy, dívky, mladé slečny, matky, babičky, tety, strýčky i pro milovníky tvoření mužského vzezření, pro všechny jsou tady látky a materiály na šití a domácí tvoření. U nás najdete široký výběr z bavlněných látek, výstuží, ale i šicích strojů, což je základem každého domácího tvoření, stejně tak jako další různorodé pomůcky a ostatní příslušenství .

látky na šití

Metrážové látky a látky na patchwork

Pro všechny milovníky domácího šití jsme připravili tuto širokou nabídku, která skýtá mnoho různých druhů metrážových látek, ze kterých si můžete volně vybírat. Z pohodlí Vašeho domova si tak nakoupíte vše, co je zapotřebí, aniž byste museli do obchodu. Látky v metráži se dají volně objednávat, stačí si jenom zadat počet metrů, který požadujete.

Šití se opět vrací

Maminky a babičky předávají další generaci své řemeslo, kterému se dnešní mladé dámy a slečny velice rády učí. Ruční a domácí tvorba opět přichází do módy a mnoho z věcí si můžeme doma sami ušít. Kdysi to bylo naprosto běžné, že se doma šilo oblečení, polštáře a deky či přikrývky na miminka. Postupem času toto řemeslo upadlo, ale opět se vrací do módy a to například formou patchworku, který je proslulý a velice známý po celém světě. Máme zde široký výběr patchworkových látek a díky tomu si můžete doma vytvořit krásnou přikrývku, polštář či cokoliv dalšího. Ty zkušenější si jistě troufnou i na odvážnější kousky.

látka patchwotk

Domácí šití má jednu velkou výhodu, vždy jde o zcela originální kousek. Vybrat si můžete látku, která se Vám nejvíce líbí, tu si zvolíte a z toho si potom doma ušijete to, co budete chtít! Vždy jde o originální kousek z Vaší vlastní tvorby a proto je pokaždé jedinečný a svou podstatou výjimečný. Metrážové látky jsou s krásnými ornamenty, vzory a to různých barevných kombinací a stylů. Vybírejte podle svého vlastního vkusu. Ušijte si nové a půvabné šaty, ve kterých se budete cítit báječně. Ušít také můžete trička, trenýrky, kalhoty, ale i ostatní doplňky do domova. Dekorační předměty, deky a polštáře a mnoho dalšího. Pokud začínáte, pak bude lehčí začít něčím jednodušším, například dekou a můžete na to použít vzor patchwork, který je moderní a populární. Šití Vás začne bavit, a jakmile se do toho zakousnete, sama uvidíte, že vyrábíte čím dál tím složitější, líbivější a nápaditější věci. S tvorbou velice rádi pomůžeme formou látek, pomůcek a dalšími doplňky.

4.5/5 - (2 votes)