Když muž raději tiše mlčí


Muži se pokládají za ne příliš sdílné bytosti a všem ženám je jasné, že až na výjimky, si rádi nechávají něco jen pro sebe nebo o tom raději nemluví. A nemyslete si, nemají jen tajemství, ale i city, díky kterým ženy kvůli projevu jejich názoru a otevřenosti, nechtějí nijak urazit.
A je pravdou, že si ženy berou všechno příliš k srdci, takže díky Bohu za jejich mlčení ve chvíli, kdyby si u nich jen zavařili.
vousáč v čepici.jpg


Rozdíl mezi tajemstvím a upřímností


Jedna věc je, když vám váš partner nechce odhalovat detaily ze svého života z časů, když s vámi ještě nebyl a ta druhá, když ví, že vás může úmyslně svým pohledem na věc ranit.

1.     Když vám partner něco tají, je to zřejmě dobře.

·       Jsou věci a situace, které se vás netýkají a je možné, že váš partner na jisté vzpomínky ze svého mládí – není příliš pyšný. Nesnažte se z něho za všech okolností získat detaily jeho bývalých vztahů a pro změnu zachovejte postoj dospělé ženy, která to vědět nemusí, protože je to už minulost.

2.     Muži neumí svůj názor jen tak zaobalit, tak jako ženy.

·      Vaše kamarádka vám samozřejmě řekne negativní přesvědčení o tom, co se vás týká v tom nejlepším duchu, a tak, aby to vyznělo hezky a s citem. Muži to jednoduše neumí, takže pokud nechcete zbytečně brečet zavřená v koupelně jen proto, že vám partner zdělil názor na vaše nové šaty, účes nebo vaše talentové schopnosti, neptejte se ho na to. Stejně vám řekne jen to, co chcete slyšet, aby nebyl oheň na střeše.
muž s maskou.jpg


Řeší vůbec něco muži?


Může se stát, že z vašeho partnera ani po letech nedostanete prakticky nic smysluplného, protože vám o tom neřekne. Pokud máte pocit, že ho neznáte tak, jak byste si představovala, můžete se na něho zeptat i jeho kamarádů. Muži totiž také probírají nespočet témat, které jsou pro ženy otazníkem a v konečném důsledku se dozvíte, že to není nic převratného, co by vás zajímalo. Taktéž, jak muže nezajímá to, co patří jen do toho ženského světa, co vám samozřejmě také nikdy nahlas nepřiznají.