Bromová chemie

Tento typ přípravků znamená čistou a průzračnou vodu bez zbytečného chloru. Bromové přípravky znamenají bezchlorovou bazénovou chemii. Pro ty, kteří mají zkušenosti s klasickými přípravky, to bude jistě nové a osvěžující, když budou moci použít bezchlorové typy prostředků. Chlor jde často ve velké míře z vody cítit. Není zrovna zdravý pro naši pokožku a koupat se ve vodě, která zrovna moc nevodí, také není dvakrát příjemné. Aktivní brom neškodí zdraví a jeho použití je naprosto bezpečné, jak pro děti, tak i pro veškeré dospělé.
sluneční klobouk.jpg

V dnešní době máte na výběr

Tento typ přípravků je zcela bez chloru a přitom má spoustu účinných látek. Díky tomu přípravek zařídí, že budete mít vodu krásně čistou, průzračnou a hygienicky naprosto v pořádku i díky prostředku, ve kterém se nebude nacházet chlor.  Takzvaná bromová chemie se může pyšnit hned několika výhodami najednou.
Aktivní brom působí v hloubce i na povrchu, čili po celém objemu vody.
Spolehlivé a bezpečné přípravky, které jsou nezávadné.
V podobě tablet pro jednoduché a snadné použití do jakéhokoliv typu bazénu.
Tablety se mohou označovat také jako bromine tabs.
Vysoká stabilita účinné látky.
Vhodné pro úpravu vody, která je oteplená.
Použít je můžete do relaxačních whirlpoolu.
lávka přes bazén.jpg

Použití
Přípravky se mohou používat do bazénů a vířivek bez omezení. Výhodou je stejné množství aktivních látek, ale za nepřítomnosti nepříjemného zápachu z chloru. Můžete je používat do bazénů místo tablet na bázi aktivního chloru.
Vyberte si to nejlepší a neomezujte se na klasické „starodávné“ typy přípravků do vody. V dnešní době máte rozhodně na výběr, tak je potřeba toho využít a vyzkoušet všechny metody i při úpravě vody ve vašem domácím zahradním bazénu.
Užívejte si radosti a starosti přenechejte zkušeným odborníkům, kteří umí vytvořit přípravky pro čištění v domácích podmínkách.